Jak být lepší

Každý den jedna rada.

Dnešní rada

Cestování
Jaké účty sledovat, když nevíte, kam s dětmi na výlet

20

#479

Došly vám nápady a vy nevíte, kam vytáhnout děti na výlet? Tady je přehled instagramových účtů a stránek, které byste měli před každým víkendem se svými potomky navštívit.

– Kačabí pohorky. Túry, procházky, výlety, v kočáru, na odrážedle nebo v náručí. Tento web a instagramový účet nabízí spoustu tipů na výlety po celé České republice, které s vámi zvládnou i ti nejmenší. Pro Pražany navíc se speciální rubrikou výletů jen hodinu od hlavního města.

– Chcete se podívat do Českého Švýcarska? Nezapomeňte předtím navštívit stránku České Švýcarsko dětem. Najdete zde několik tipů na výlety s kočárkem nebo i na výlety pro větší děti. Tipy nadšených turistek (a maminek) můžete sledovat i na Instagramu nebo na facebookové stránce.

– Už tam budem? Blog, na kterém se dozvíte, kudy je to nejlepší vzít s dětmi na Sněžku nebo kde je s nimi dobré kempovat. Sledujte je na webu nebo na Instagramu.

Ověřeno rodiči je web, který nabízí nejen tipy na výlety, ale i recenze od samotných rodičů cestovatelů. Najdete zde ale i nápady na ubytování, sportovní vyžití nebo na restaurace a kavárny. Sledovat je můžete i na Instagramu nebo na Facebooku.

– Kam s dětmi? To se dozvíte právě tady. Výlety jsou zde rozdělené podle věku dětí, budete tak mít jistotu, že své ratolesti příliš neutaháte. Mimochodem, tipy na výlety přibývají každý čtvrtek. Sledovat je můžete i na Facebooku a Instagramu.

– Na lovu s kočárkem. Průvodce nejen po pražských podnicích pro všechny, kteří je chtějí vymetat se svými potomky. Ideální stránka pro ty, kdo hledají baby friendly podniky, kde si odpočinout po výletě. Tipy Juliany Fischerové a Zuzany Dvořáčkové sledujte na Instagramu nalovuskocarkem nebo na jejich webovkách.

– V hledání vám může pomoci i aplikace Výlety a zábava s dětmi nebo stránka Cestuj s dětmi či Výlety s dětmi. Na Facebooku sledujte i stránku S dětmi v báglu nebo stránku Ven každý den, kde najdete tipy na dětská hřiště (je jich tam 5533!) a jiné výlety.

Kde se inspirujete vy? Dejte nám vědět na jakbytlepsi@forbes.cz nebo se o to podělte v naší facebookové skupině. Mimochodem, už odebíráte náš newsletter?

Dnešní rada

Meditace
Pokud nemáte čas na meditaci, zaposlouchejte se do okolí

24

#478

Dnešní rada

Digidetox
Jak si nastavit telefon, abyste na Instagramu strávili jen 10 minut denně

17

#477

Dnešní rada

Práce
Docházejí vám nápady? Vyměňte si místo s kolegou

16

#476

Dnešní rada

Lifehack
Proč J. K. Rowling píše rukou a vy byste měli také

17

#475

Dnešní rada

Práce
Výzva: Týden bez zrušených schůzek

17

#474

Dnešní rada

Lifehack
Nemáte čas na přátele? Dejte si kávu na dálku

15

#473

Dnešní rada

Cestování
Nevíte, kdo jste? Odjeďte do zahraničí

30

#472

Dnešní rada

Peníze
Jak a kam přispět na katedrálu Notre-Dame

11

#471

Dnešní rada

Jídlo
Uspořádejte si kuchyň jako profesionální šéfkuchaři

16

#470